www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (4 műszakos munkarend)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 855374

Link megjelenítéseimages/editor/1334060335.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK !

FELADATOK

  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete a gyártás támogatása
  • Új termékbevezetés támogatása operatív módon
  • Operátorok munkavégzésének koordinálása
  • Műszaki dokumentációk kezelése, karbantartása
  • A társosztályokkal történő kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnök végzettség
  • Előny a multinacionális termelővállalatnál szerzett tapasztalat
  • Legalább aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • 4 műszakos munkarend vállalása

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (4 műszakos munkarend), Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése