www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1109590

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK – (MECHANIKUS MEGMUNKÁLÁS – AJ-1462)

Feladatok:
  • Gyártási folyamatok kidolgozása, optimalizálása és változások kezelése
  • Gyártási idők és kapacitások, szükség esetén beruházási igény, és gyártóterület meghatározása / tervezése
  • Gyártó berendezések és a gyártáshoz szükséges eszközök beszerzésének előkészítése, gyárthatóság vizsgálata, készülék koncepciók és CNC programok készítése
  • Gyártó berendezések felállításának, üzembe helyezésének, és átadásának a koordinációja
  • A mintagyártások, szerszámtesztek és optimalizálások teljes felelősséggel történő szakmai ellenőrzése és irányítása
  • Gyártási dokumentációk elkészítése

Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség
  • CNC megmunkálás és programozás területen szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • CAD/CAM és CNC programozási ismeretek (Fanuc, Siemens, Okuma vezérlők)
  • Erős számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office, AutoCad, 3D modellezés)
  • Előnyt jelent az autóipari minőségügyi követelmények ismerete és az angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezzen online magyar vagy angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota (E-mail cím megjelenítése, +36 20 373 3401)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém