www.cvonline.hu

Gyártástámogató informatikus (MES) mérnök

  • A hirdetés 236 napja lejárt

Gyártástámogató informatikus

R01Gyinf

Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk informatikus munkatársat.

Feladatok:

  • MES  (Manufacturing Execution System) rendszer berendezéseinek karbantartása
  • MES funkciókat megvalósító szoftverek telepítése
  • MES berendezések, raktárkészlet nyilvántartása
  • A valós idejű állapotlekérdező rendszer problémáinak gyűjtése, kezelése
  • Közvetett és közvetlen monitorozás, a lekérdező rendszer működésének figyelése
  • Új szoftverek betanítása a dolgozóknak
  • Jogosultságkezelés
  • Szoftverfejlesztés

Tapasztalat:

  • Felsőfokú informatikai diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Programozási ismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Rendszergazdai ismeretek

Munkavégzés helye:

Dunaújváros

  • céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról
  • albérleti vagy bejárási támogatást nyújt a vállalat

Egyéb információ:

  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Juttatási csomag
  • cafeteria rendszer
  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő