www.cvonline.hu

Gyártástámogató gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1025369

Feladatok:

  • Gyártósorok időfelvételezése
  • SW fejlesztéseknél validálási és folyamat jóváhagyási feladatok elvégzése
  • Projektfeladatok ellátása, pl: SAP, e- KANBAN bevezetésének támogatása
  • Leltár előkészítés támogatása

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki vagy mérnöki tanulmányok nappali tagozaton gépész-, villamosmérnök, esetleg műszaki menedzser szakon
  • Alapszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Erős Ms Office ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Solidworks ismerete
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása

Juttatások:
  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatása
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • Világszínvonalú technológia
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Korszerű környezet

  • Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat. E-mailed tárgya legyen: RB_GYTAM_trainee.

Munkavégzés helye:
  • Hatvan

Egyéb információk:
Munkaidő: Legalább heti 3 nap munkavégzés (hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 között) Legalább 12 hónapos gyakornoki idő vállalása