Gyártástámogató gépészmérnök - Eger (Referenciaszám: HM-1742)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.11.19.
Hirdetés azonosító: 1081101

Elvárások:

  • Mechatronikai mérnök vagy gépészmérnöki végzettség
  • Összeszerelő sorok automatizálásának támogatásában eltöltött 1-2 éves gyakorlat
  • Folyamatszemléletű gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Alapszintű CAD/CAM ismeretek
  • PLC programozási és vezérléstechnikai ismeretek előnyt jelentenek

Feladatok:

  • Kormányoszlop összeszerelő sor optimalizálása, üzembiztosságának növelése
  • Gyökérok elemzések, hibajelenségek meghatározása (alapanyag, gép, ember, környezet, design, stb.)
  • Gépi hibára visszavezethető problémák megoldása, folyamat megismerése, vezérlési és pneumatikai hibakeresés lépésről lépésre
  • Problémák pontos meghatározása, javaslattétel és együttműködés a társosztályokkal (minőségbiztosítás, beszerzés, karbantartás, termelés)
  • Megoldások installálásának támogatása, validálása
  • Beállítási sztenderdek dokumentálása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások: cafeteria, 13. havi fizetés, albérlet vagy bejárás támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai továbbképzések

A munkavégzés helye:

Heves megye, Eger

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy budapesti központú mérnöki szolgáltató Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1742-es referenciaszámot a megadott e-mail címre.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Eger
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő