www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ FOLYAMATMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1069783

Megbízónk a jármű- és az elektronikai ipar számára világszínvonalú
minőségügyi és műszaki tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó piacvezető nagyvállalat.
Számukra keresünk innovatív és teljesítményközpontú szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Termelési folyamatok meghatározása és optimalizálása
  • Folyamattervezés, folyamatjavítás
  • Folyamatképességi kalkulációk és ciklusidő-kalkulációk elvégzése
  • Gyártógépek validálása, jóváhagyása
  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése
  • Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Gyártókörnyezetben szerzett folyamatmérnöki tapasztalat
  • Automatizálási ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Folyamat-orientált szemlélet

Előnyt jelent

  • Autocad ismeret layout tervezéshez
  • Préselési ismeretek
  • Stancolási ismeretek
  • Mélyhúzási ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Kimagasló alapfizetés
  • Havi 65.000,-Ft cafeteria
  • Attraktív bónuszrendszer
  • Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége
  • Sokoldalú változatos munkakör
  • Hosszú távú karrierlehetőség

A munkavégzés helye

Kecskemét vonzáskörzete

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ FOLYAMATMÉRNÖK, Kecskemét vonzáskörzete