www.cvonline.hu

Gyártástámogató és lean mérnök / Fejér megye/

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Külföldi tulajdonban lévő, autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gyártástámogatás, napi szintű probléma megoldás;
Gyártóberendezések fejlesztési projektjeinek koordinálása;
Lean mérnöki feladatok ellátása - csapattagként;
Termelési mutatók elérése az adott területen;
Új termékek bevezetése, támogatása műszaki oldalról;
Dokumentációk napra készen tartása;
Folyamatok optimalizálása.

Követelmények:

Gépészmérnöki végzettség
Releváns legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
Német és/vagy angol közép szintű nyelvtudás
Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

Tervezőszoftverek ismerete (pl. AutoCad, ProE)

Munkavégzés helye:

Fejér megye, Mór

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Teljes bejárástámogatás, cafeteria, motiváló bérezés
Fiatalos, lendületes csapat, ahol az önálló ötleteknek nagyon örülnek és lehetőség van ezek bevezetésére is
Valódi csapatmunka van
Sokrétű a pozíció: lean-es, folyamatmérnöki, gyártómérnöki és karbantartó mérnöki feladatok ötvöződnek.

Helyek Mór
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség