www.cvonline.hu

Gyártástámogató asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1108311
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.
Élj a lehetőséggel!

Ezúttal folyamatosan fejlődő KTL festéssel foglalkozó partnercégünkhöz várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • érkező áru kicsomagolása
  • alkatrészek festéshez való előkészítése (a diákok a festés folyamatában nem vesznek részt, a festékkel nem érintkeznek)
  • minőségellenőrzés
  • festés után a termékek dobozokba való elhelyezése

Elvárások:

  • 18. év betöltése
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kézügyesség

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, délelőttös műszakban 6:00 - 14:00 vagy délutános műszakban 14:00 - 22:00

Az új jelentkezők munkába állítása folyamatos.

Előnyt jelent:

  • minél több műszak vállalása
  • egyéni tanrend

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 733 Ft/óra
  • egész évben végezhető, hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!