Gyártástámogatási mérnök - fröccsöntési terület (Referenciaszám: PJ3357)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.04.
Jelentkezési határidő: 2015.09.05.
Hirdetés azonosító: 898029
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gyártástámogató mérnök- fröccsöntési terület

Feladatok:
- A területet érintő projektek koordinálása
- Mintagyártások felügyelete
- Gyártási folyamatok kialakítása, fejlesztése
- Hibakeresésben és fejlesztési javaslatok megfogalmazásában való részvétel
- Termékváltozások elemzése és jóváhagyása
- Gyártási dokumentációk kezelése
- Vevői reklamációk elemzésének segítése

Elvárások:
- Gépész- vagy vegyészmérnök végzettség
- Fröccsöntő gépbeállítói és szerszámozási tapasztalat
- Mérnöki tapasztalat releváns területről
- Legalább középszintű angol nyelvtudás
- Jó együttműködő és kommunikációs készség

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.