www.cvonline.hu
Gyártástámogatási mérnök és csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1081166
lejárt

Műszaki fejlesztéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnerünk számára Gyártástámogatási mérnök és csoportvezető kollégát keresünk.

Feladatok:

  • A cég elektromos gépépítési és szerelési munkáinak koordinálása
  • Részvétel a cég által fejlesztett berendezések elektromos egységeinek tervezésében, beüzemelésében
  • Az elektromos csapat teljes körű irányítása
  • Berendezések telepítésének, átadásának szakmai támogatása a vevőknél
  • Részvétel a kapcsolódó beszerzési feladatokban

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Automata gyártó- vagy szerelősorokkal kapcsolatos ismeretek
  • Eplan tervezőprogram ismerete
  • Utazási hajlandóság (évente 2-3 hét külföldi tartózkodás)
  • Kitűnő műszaki érzék és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • csoportvezetési tapasztalat
  • automata gyártó- vagy szerelősorokkal kapcsolatos ismeretek
  • üzemeltetési tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Lehetőség izgalmas műszaki feladatok megoldására
  • Inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet
  • Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű csapat
  • Stabil vállalati háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.