www.cvonline.hu

Gyártásmódszertani technikus (fröccsöntés)

  • A hirdetés 950 napja lejárt

Nemzetközi, autóipar területén működő Partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártás optimalizálása, kalkulációk készítése;
  • Segítség a termékskála, a műveleti utasítások, a csomagolások és ellenőrző eszközök módszereinek kidolgozásában;
  • Költség- és megtérülés-számítás, különböző idők előkalkulációja;
  • Új termékek gyártásindítása;
  • Módszertani eszközök folyamatos fejlesztése, a már meglévők felülvizsgálata és hatékonyabbá tétele;
  • Akciók irányítása (SMED, LEAN, 5S);
  • A gyártáshoz, a karbantartáshoz és a gépek használatához szükséges dokumentumok létrehozása és nyomon követése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erős műszaki beállítottság;
  • Fröccsgépek ismerete és releváns szakmai tapasztalat.

Előnynek minősül:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Megfelelő tapasztalat esetén menedzseri pozíció;
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség;
  • Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Dinamikus, fiatal csapat;
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő