www.cvonline.hu

GYÁRTÁSMEGMUNKÁLÁSI MÉRNÖK-SZAKÉRTŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 970104

Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely 19 országban közel 20.000 főt foglalkoztat és több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbeaz alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • A megmunkáló berendezések telepítése, beüzemelése, felügyelete
  • Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása
  • A gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése
  • A termelési folyamatok / technológia meghatározása és optimalizálása
  • Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása

Elvárások

  • Gépészmérnöki - gépgyártás technológia szakirányú - végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Legalább 2 éves sorozatgyártásban szerzett gépgyártás technológusi tapasztalat
  • Jártasság fémforgácsolási technológiákban (esztergálás, köszörülés)
  • CNC programozási ismeretek
  • Autóipari gyártási minőségbiztosítási rendszerek ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság
  • Kreativitás és nyitottság az újra

Amit megbízónk nyújt

  • Regionálisan is kiemelkedő fizetés
  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség,
  • Motiváló bónuszrendszer,
  • Széleskörű béren kívüli juttatások.

A munkavégzés helye

Észak-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSMEGMUNKÁLÁSI MÉRNÖK-SZAKÉRTŐ, Észak-Dunántúl