www.cvonline.hu

Gyártáslogisztikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.05.27.
Hirdetés azonosító: 995591

Német anyavállalattal rendelkező multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk gyártáslogisztikus pozícióba munkatársat. Olyan pályakezdők jelentkezését várjuk, akik egy dinamikus és innovatív csapat tagjaként szeretnének fejlődni és tanulni.

Feladatok:

- Vevői megrendelés alapján termelésütemezés
- Kapacitásvizsgálat, gyártásvezérlés, gyártási folyamatok ellenőrzése
- Kapcsolattartás külföldi társvállalatokkal
- Folyamatos hatékonyságjavítás

Elvárások:

- Gyártáslogisztikusi szakmai tapasztalat előny
- Gépészmérnöki végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Megbízhatóság, önállóság, csapatszellem, dinamizmus, vevőorientáltság

Előnyt jelent:

- SAP ismeret
- LEAN tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Karrier lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési, tanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a