GYÁRTÁSLOGISZTIKUS MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 850083

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Vevőmegrendelés alapján termelésütemezés
  • Kapacitásvizsgálat, a gyártókapacitás és a gyártási program összhangjának biztosítása
  • Gyártási program kidolgozása, hatékonyság javítása
  • Gyártásvezérlés, a gyártás logisztikai folyamatainak követése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a külföldi leányvállalatokkal

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Lean termelési rendszer ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

ELŐNYT JELENT

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség