GYÁRTÁSLOGISZTIKUS MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 655428

Link megjelenítéseimages/editor/1352989226.jpg" border="0" alt="" />
Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Vevőmegrendelés alapján termelésütemezés
  • Kapacitásvizsgálat, a gyártókapacitás és a gyártási program összhangjának biztosítása
  • Gyártási program kidolgozása, hatékonyság javítása
  • Gyártásvezérlés, a gyártás logisztikai folyamatainak követése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a külföldi leányvállalatokkal

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Lean termelési rendszer ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

ELŐNYT JELENT

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSLOGISZTIKUS MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk), Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése