www.cvonline.hu

GYÁRTÁSLOGISZTIKUS MÉRNÖK (LEAN ismerettel!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 939272

Link megjelenítéseimages/editor/1334060445.jpg" border="0" width="200" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Vevőmegrendelés alapján termelésütemezés
  • Kapacitásvizsgálat, a gyártókapacitás és a gyártási program összhangjának biztosítása
  • Gyártási program kidolgozása, hatékonyság javítása
  • Gyártásvezérlés, a gyártás logisztikai folyamatainak követése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a külföldi leányvállalatokkal

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki végzettség
  • 1-2 év gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat (logisztika/gyártás/mérnökség)
  • Lean termelési rendszer ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

ELŐNYT JELENT

  • SAP ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSLOGISZTIKUS MÉRNÖK (LEAN ismerettel!), Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678