www.cvonline.hu

Gyártásközi minőségirányítási mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.08.12.

Pozíció leírása / Job description

Világszinten elismert, autóiparban tevékenyekedő, multinacionális partnercégünk számára keresünk gyártásközi minőségirányítási mérnök pozícióba kollégát.

Feladatok:

•Gyártástámogatás termékek minőségtechnikai ellenőrzésénél, elbírálásánál
•Minőségi dokumentumok (PA) elkészítése, hivatalos kiadatása és szükség esetén azok oktatása
•Minőségi mutatók monitoringja, beszámolók készítése (prognózisok, statisztikák)
•Minőségfejlesztési projektekben részvétel illetve vezetése, illetve önálló projektek kezdeményezése
•Részvétel a hibaanalízisben, 8D-készítése, reklamációk és minőségi problémák esetén (adatok elemzése) hibaelemzés végrehajtása és állásfoglalás
•A selejt darabok hibaanalízisének értékelése, megfelelő intézkedések meghatározása, intézkedések követése
•Próbagyártások kiértékelése, beszámoló összeállítás
•Közreműködés a beszállítói és vevői reklamációk feldolgozásában (analízis, intézkedések kidolgozása-bevezetése)
•Felkészülés és közreműködés az auditok lebonyolításában

Elvárások:

•Felsőfokú műszaki végzettség (villamos, vagy gépészmérnök, előny a minőségügyi szakirány)
•Minőségügyben szerzett tapasztalat, Problémamegoldó/feltáró módszerek ismerete
•Önállóság és terhelhetőség, kezdeményező készség
•Szakma iránti érdeklődés
•Gyors felfogóképesség, analitikus gondolkodás
•Jó kommunikációs képesség és felelősségvállalás
•Jó német és/vagy angolnyelv ismeret szóban és írásban
•Excel magasfokú ismerete (SAP-ismeret előny)

Amit kínálunk:

•Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
•A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
•Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet
•Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
•Széleskörű Cafeteria rendszer
•Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -