www.cvonline.hu

Gyártásközi minőségellenőrzési csoportvezető

  • A hirdetés 1304 napja lejárt
Partnerünk egy szerszámgyártással foglalkozó magyar tulajdonú vállalat, csapatukba keresünk Gyártásközi minőségellenőrzési vezetőt.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Minőségügyi csapat koordinálása, operatív vezetése
  • Gyártás közben fellépő minőségügyi tevékenységek koordinálása
  • Minőségügyi problémák beazonosítása, kezelése, ellenintézkedések meghozatala
  • Már meglévő minőségbiztosítási rendszer alkalmazása, karbantartása, fejlesztése
  • Minőségi reklamációk kezelése és elemzése

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Gépésztechnikusi vagy egyéb műszaki középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasás
  • MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott, de együttműködő személyiség

Előny:

  • Dél-Pesti lakhely
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

  • Dél-Pest

Nyelvismeret: -, szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B17Gmincsv

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés