www.cvonline.hu

GYÁRTÁSKÖZI MINŐSÉGELLENŐR

  • A hirdetés 732 napja lejárt

Feladatok

  • Gyártásközi és kész termékek minőségellenőrzése megadott vizsgálati módszerekkel, folyamatos mintavételezés, mérés, dokumentálás
  • Biztosítja a termék- és folyamatminőséget
  • Gyártás közben a késztermékre vonatkozó termékspecifikációkban előírt minőségi követelmények megvalósulásának folyamatos figyelemmel követése és betartatása
  • Termékellenőrzéshez kötődő adminisztráció
  • A minőségbiztosítási rendszer működésében, továbbfejlesztésében való aktív részvétel
  • Gyártásközi higiénia ellenőrzése
  • Nem megfelelőség esetén jelzés az illetékes vezető felé, valamint ennek dokumentálása
  • Ellenminták gyűjtése
  • Problémamegoldásban, ill.  reklamációk kivizsgálásában való aktív részvétel
  • Dokumentációk napra kész állapotát biztosítja
  • Napi szinten tart kapcsolatot a minőségirányítási csoportvezetővel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott személyiség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • minőségirányítás  és termelés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • JDE vállalatirányítási rendszer ismerete

Jelentkezés módja:  a megadott e-mail címre küldött fényképpel ellátott, magyar  nyelvű önéletrajzzal.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő