www.cvonline.hu

Gyártásközi minőségellenőr

  • A hirdetés 875 napja lejárt

Gépészeti szakrajz olvasási ismerettel, mérési gyakorlattal rendelkező kollégát keresek

gyártásközi minőségellenőri

munkakörbe

2014. szeptemberi felvétellel/munka kezdéssel.

A munkakör betöltéséhez számítástechnikai alapismeret szükséges.

A munkavégzés helye: Diósd (Pest megye).

Munkarend: folyamatos

Munkaidő: heti 40 óra

Bérigény megjelöléssel kérek szakmai önéletrajzot a E-mail cím megjelenítése">E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Érdeklődni a 06-30-2744006 hívószámú telefonon lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő