www.cvonline.hu

Gyártásközi minőségellenőr

  • A hirdetés 1116 napja lejárt

Folyamatosan fejlődő győri műanyagipari cégünk

munkatársakat keres a következő pozícióra a fröccsöntő üzembe:

Feladatok:

  • gyártásközi minőség- és folyamatellenőrzések elvégzése
  • műanyag alkatrészek vizuális minőségellenőrzése
  • geometriai mérések elvégzése (hosszmérés, mérősablonok, 3D-mérés)
  • a mérési adatok dokumentálása és kiértékelése (CAQ szoftver)
  • szériában gyártott műanyag alkatrészek megítélése, illetve jóváhagyása
  • nem megfelelő termék zárolása
  • utómunka, válogatások és ellenőrzése jóváhagyása

Elvárások:

  • méréstechnikai ismeretek és többéves gyakorlat
  • hasonló munkakörben, fröccsöntés területén szerzett többéves munkatapasztalat
  • fröccsöntési alapismeretek
  • rajzolvasási gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • legalább 1 év 3D-koordináta mérőgép kezelési tapasztalat
  • önálló, pontos munkavégzés, döntésképesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelentenek:

  • közép- vagy felsőfokú minőségbiztosítási végzettség
  • tapasztalat mérőprogramok írása területén 3D-koordináta mérőgépre
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő műanyagipari cégnél
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes juttatások

Munkavégzés helye:

  • Győr, Ipari Park

Magyar nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő