www.cvonline.hu

GYÁRTÁSKÖZI MINŐSÉGELLENŐR

  • A hirdetés 411 napja lejárt

(műanyagüzemi) munkakörbe álláskeresők jelentkezését várom.

  • ez egy szakma, amelynek betanítását a vállalat vállalja,
  • a munkakör betöltésének feltétele: gépészeti szakrajz olvasási ismerete, mérőeszközök használatának ismerete,
  • van jelenléti juttatás (jelenléti bér), Erzsébet utalvány, utazási költség térítés.

Munkarend:
Folyamatosan termelő üzem, havi 174 óra.

Munkavégzés helye:
Sóskút ipari park

Munkáltató:
KEROX Kft.

Céges autóbusz indul:
Budapest Etele tér Volán autóbusz pályaudvar, Tárnok vasút állomás, Érd-központ, Százhalombatta.

Érdeklődni: 06-30-193-6342

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő