www.cvonline.hu

Gyártásközi minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 957 napja lejárt
Multinacionális hátterű autóipari partnercégünk számára keresünk GYÁRTÁSKÖZI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK munkatársat Heves megyei munkavégzésre!

Feladatok:
  • Minőségügyi problémák elemzése, megoldása és dokumentálása
  • Költségcsökkentést célzó intézkedések meghatározása és bevezetése, problémamegoldó technikák alkalmazása
  • Korai elõrejelzõ rendszerek üzembe helyezése és karbantartása
  • Vevõi reklamációk kezelése, 8D készítése
  • Statisztikák készítése
  • Folyamatos fejlesztés
  • Munkavállalók fejlesztése minőségbiztosítással kapcsolatosan (munkautasítások készítése)
  • Együttműködés a támogató osztályokkal

Elvárások:
  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Min. 1 év tapasztalat minőségbiztosítási területen
  • Angol nyelvismeret (emellett német elõny)
  • Magas szintű számítógép ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Strukturált és szisztematikus gondolkodásmód
  • Csapatmunkára és együttműködésre való képesség
  • Rugalmasság

Amit partnerünk kínál:
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, multikulturális munkakörnyezet
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbusszal

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki