www.cvonline.hu

GYÁRTÁSKÖZI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 1977 napja lejárt

A Közép-kelet Európában magyarországi, szlovákiai, csehországi, romániai és szlovéniai képviseletekkel rendelkező TRIGO-IMAGEMENT tevékenységével a minőségügyi szolgáltatások teljes palettáját lefedi. Magasan képzett kollégáink segítségével biztosítjuk, hogy főleg az ipari szektorban tevékenykedő partnereink termékei kifogástalan minőségben jussanak el a megrendelőikhez. Szolgáltatási portfóliónk: Minőségügyi szolgáltatások, Precíziós méréstechnika szolgáltatások, Műszaki szolgáltatások, Minőségügyi tréningek.

Munkatársat keresünk

(ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYE

pozícióba

Feladatok:

Multinacionális cégeknél (autóipar, elektronikai ipar) történő minőségügyi reklamációk kezelésének, külföldi alkatrész-beszállítók képviseletének koordinálása, a szolgáltatás irányítása a partnernél.

•    Magas szintű, az elvárásoknak megfelelő minőségű szolgáltatás biztosítása a partnerek részére; a kontakt- személyekkel egyeztetve a vevői elvárások folyamatos felmérése; szakmai kapcsolattartás a partnerek képviselőivel.
•    A felelősségébe tartozó munkatársak tevékenységének megtervezése, irányítása és ellenőrzése, valamint a munkatársak motiválása, teljesítményük értékelése.
•    Minőségügyi probléma esetén a reklamáció nyomon követése, kommunikáció a partner felé, a szükséges intézkedések meghozása.
•    FMEA/CP készítése és aktualizálása
•    Végellenőrzési utasítások és Munkautasítások készítése
•    Selejtelemzés készítése, részvétel, akciók kidolgozása a folyamat/gyártómérnök bevonásával
•    Termékfelügyelet
•    Folyamat auditok végrehajtása
•    8D vagy egyéb helyesbítő intézkedési jelentések véghezvitele minőségügyi eszközök alkalmazásával

Elvárások:

•    Felsőfokú műszaki végzettség
•    Min. 2 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
•    Min. 2 év gyakorlat autóipari gyártó szektorban
•    Autóipari szabványok ismerete
•    ISO TS 16949, QS 9000
•    PPAP, APQP, PDCA, 8D, SPC (Statistical Process Control)
•    FMEA (Failure Mode and Effect Analysis)
•    Felhasználói szintű MS Office ismeretek
•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•    B kategóriás jogosítvány
•    Kiváló kommunikációs készség
•    Gyors problémamegoldó készség
•    Szervező készség
•    Határozott fellépés
•    Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Amit kínálunk:

•    Karrier lehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
•    Változatos projektekben való részvétel lehetősége
•    Kreatív munkavégzés lehetősége egy lendületes csapatban
•    Versenyképes juttatások
•    Folyamatos képzési lehetőségek

Munkavégzés helye:  JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYE

Munkába állás kezdete:  Azonnal

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, küldje el életrajzát a fizetési igény megjelölésével a lent megadott e-mail címre.

URL:   Link megjelenítése

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő