www.cvonline.hu

Gyártásközi laboráns

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.11.13.
Hirdetés azonosító: 986415
lejárt

Európa egyik legmodernebb gyárába keresünk új kollégákat, Baranya megyei telephelyre
gyártásközi laboráns
(Ref.: 768)
pozícióba.

A munkakör alapvető célja

A gyártásközi minőségvizsgálati és minőségbiztosítási feladatok ellátása. A gyártásközi és végtermék cement, valamint bejövő nyersanyag, korrekciós, adalék és tüzelőanyag-vizsgálatok végzése, az eredmények dokumentálása.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

  • Klinker gyártás ellenőrzése
  • A szükséges mintavételezések megszervezése
  • A cementminták fajlagos felületének meghatározása
  • Őrlési minták kémiai és fizikai vizsgálati eredményeinek folyamatos értékelése és szükség esetén a helyesbítő intézkedések kiadása
  • Nem megfelelő termék esetén az észlelt eltérés jelentése, valamint a helyesbítő tevékenység dokumentálása
  • Napi szállítási cementminták mintavételezése
  • Cementminták, illetve egyéb adalék, vagy korrekciós anyagok sűrűségének meghatározása

Ön a mi emberünk, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal

  • Középfokú műszaki végzettség (pl. szakirányú vegyész technikus vagy környezetvédelmi technikus)
  • Vegyész technikus végzettség vagy egyéb szak technikus vagy szakasszisztens analitikai laboratóriumi gyakorlattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Modern, multinacionális környezetben, rugalmas feltételek mellett dolgozhat
  • Vállalati cafeteria
  • Útiköltség térítés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • Baranya megye

Munkavégzés jellege

  • Határozatlan idejű
  • Heti 40 óra, munkaidő keretben történő munkavégzés

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen vágna bele ebbe a kihívásokkal teli munkalehetőségbe kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
A levél tárgyába írja bele: „Gyártásközi laboráns pozíció

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu