www.cvonline.hu
Gyártásközi laboráns
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.11.
Hirdetés azonosító: 1081190
lejárt

Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai irányelvek betartása, a közvetlen laboratóriumi munkaterület rendben és tisztán tartása
  • A gyár termékeinek, nyers-, adalék-, és korrekciós anyagainak kémiai és fizikai paraméterének pontos ismerete, a gyártásra vonatkozó releváns szabványok és gyári előírások ismerete és betartása
  • A MIR dokumentáció szerint előírt mintavételek elvégzése, nyers, korrekciós, primer és alternatív tüzelőanyagok, gyártásközi és végtermékek vizsgálatainak kivitelezése, keletkezett eredmények dokumentálása
  • A gyártás bármely fázisában keletkező nem megfelelő termék jelzése, az észlelt eltérés és helyesbítő tevékenység dokumentálása MIR szerint
  • Az írásban és szóban kiadott munkautasítások követése

Elvárások:

  • Vegyész-, vagy gépész technikus, alap vegyipari ismeretekkel (szervetlen és analitikai kémia)
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Jó teherbíró képesség, rugalmasság
  • Jó műszaki érzék
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • Termelőüzemben több műszakos munkarendben végzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Multinacionális környezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.