www.cvonline.hu

Gyártásközi laboráns (Ref.:768)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.10.09.
Hirdetés azonosító: 855059
lejárt

Gyártásközi laboráns Ref.:768

Építőipari anyagok gyártásában világszinten is piacvezető szerepet betöltő Partnercégünk számára keresünk munkatársat Pécs és környékéről. Megbízónk Európa egyik legmodernebb gyárának számít, aki folyamatosan fejlődő, multinacionális környezetet biztosít dolgozói számára.

A munkakör alapvető célja:

A laboratóriumvezetőnek jelentve feladata a gyártásközi minőségvizsgálati és minőségbiztosítási feladatok ellátása, az automata gyártásközi laboratórium felügyelete, karbantartása. Feladata továbbá a gyártásközi és végtermékek vizsgálata, a vizsgálatok dokumentálása, valamint gyártásközi és végtermékek gyártása esetén jelzési, beavatkozási és nem megfelelőségi esetekben a beavatkozás elrendelése és ellenőrzése.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • A gyártás folyamatos ellenőrzése, az óránkénti minták kémiai és fizikai vizsgálati eredményeinek értékelése, és szükség esetén javító intézkedések kiadása

  • A gyártás bármely fázisában keletkező nem megfelelő termék jelzése, az észlelt eltérés és a helyesbítő tevékenység dokumentálása

  • A gyár teljes területén bármely nyers, adalék- vagy korrekciós anyag, illetve félkész vagy késztermék mintavételezése, valamint az irányítási rendszer dokumentációk alapján kiírt vizsgálatok elvégzése

  • A napi szállítási minták mintavételezése, regisztrálása, valamint előkészítése az anyagvizsgáló, és az analitikai laboráns részére.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Vegyész- vagy gépész technikus alapszintű vegyipari ismeretekkel (szervetlen és analitikai kémia)

  • Megbízhatóság, precizitás

  • Csapatszellem, jó kommunikációs képesség

  • Nagyfokú önállóság, döntéshozatali képesség

  • Teherbíró képesség, rugalmasság

  • Jó műszaki érzék

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)

  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelvismeret

  • Termelő üzemben több műszakos munkarendben végzett gyakorlat

  • Saját gépkocsi

  • Építőipari laboratóriumi tapasztalat

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Modern, multinacionális környezet

  • Versenyképes bérezés és juttatások

  • Előrelépési és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciasz

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu