www.cvonline.hu

Gyártásközi és végellenőr

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2017.05.12.

Pozíció leírása / Job description

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált gyártásközi és végellenőr kollégát hosszú távra.

Feladatok:

- Gyártásközi és végső ellenőrzések végrehajtása

Elvárások:

- Szakirányú gépipari végzettség (Szerszámkészítő; gépi forgácsoló)
- Műszaki rajz olvasási- és értelmezési készség,
- Méréstechnikai ismeretek (kézi mérőeszközzel)
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
- Legalább 1 éves szakmai tapasztalat,
- Németországi betanulás 12 – 18 hónap.
- Angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelent
- SAP ismerete előnyt jelent
- Forgácsolástechnikai, megmunkált felületek mérésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Koordináta mérőkarral, mérőgéppel való mérésügyi tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- Utazás és lakhatás biztosítása Németországban
- Külföldi munkavégzés ideje alatt alapbéren felüli plusz napidíj

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -