www.cvonline.hu

Gyártásközi ellenőr

  • A hirdetés 492 napja lejárt

                                        Ráthonyi Kft

"Üdítőital gyártó cég a következő munkakörbe munkatársat keres”

A leendő munkatárs feladatai:

  • Üdítőital gyártása során a folyamatos mérések és ellenőrzések elvégzése azok dokumentálása, a gyártási folyamatok irányítása, figyelemmel kísérése, a minőségirányítási rendszernek megfelelően.

A jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Élelmiszeripari- vagy vegyipari technikusi végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Csapatban való együttműködés képessége

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Élelmiszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos munka
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Kezdés várható időpontja:

Azonnal

Várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő