www.cvonline.hu

Gyártásközi ellenőr

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója,

partnere részére keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártási és végellenőrzési feladatok végzése a gyár lakatos üzemrészeiben
  • Lángvágott alkatrészek minden méretre kiterjedő ellenőrzése
  • Hegesztési varratok vizuális vizsgálata
  • Mérőeszközök kezelése
  • Penetrációs vizsgálatok végzése
  • Próbanyomások ellenőrzése, hibák kiszűrése
  • Roncsolásos és roncsolásmentes vizsgálatok megrendelése
  • Segítségnyújtás idegenáru-ellenőrzésnél
  • Beszállítók telephelyén történő acélszerkezeti egységek átvétele
  • Beérkezett kész acélszerkezeti egységek idegenáru-ellenőrzése
  • Megrendelőknek történő átadási feladatok végzése telephelyen belül és alvállalkozók telephelyén
  • Vizsgálati, ellenőrzési dokumentációk, jegyzőkönyvek készítése
  • Nem megfelelőségek gyűjtése és továbbítása
  • Statisztikák készítése
  • Szintezési és előrajzolása feladatok végzése

Elvárások:

  • Műszaki/gépgyártás területén szerzett középiskolai vagy technikumi végzettség
  • Minőségellenőrzési területen legalább 3 év tapasztalat (csak fémmegmunkálásban)
  • Kézi mérőeszközök használatában jártasság
  • Műszakrajz-olvasási készség
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás,
  • Terhelhetőség, önálló, precíz munkavégzés
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Utazási hajlandóság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny:

  • Roncsolásmentes anyagvizsgálói képzettség (legalább PT2 és VT2)

  • Nyomástartó edény gyártásában és vizsgálatában jártasság

  • Nagyméretű, hegesztett acélszerkezetek és nyomástartó edények ellenőrzésében szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Tiszakécske

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Helyek Tiszakécske
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő