Az Andritz Kft. egy globális cégcsoport magyarországi tagja, mely nehézacélszerkezet gyártással foglalkozik.
A csoport stratégiai céljai között szerepel a piacvezető szerep megőrzése hosszú távú, fenntartható növekedés
és az ügyfelek igényeire történő gyors reagálás által. Mindehhez hozzájárulnak az általunk használt legmodernebb berendezések és a folyamatos szakemberképzés, valamint kiemelt szerepe van a cégünk által világelsőként alkalmazott technológiáknak, és az egyedülállóan nagy méretű gyártmányainknak is.

Gyártásközi ellenőr

Feladatok:
■ gyártási és végellenőrzési feladatok végzése a gyár lakatos üzemrészeiben
■ lángvágott alkatrészek minden méretre kiterjedő ellenőrzése
■ hegesztési varratok vizuális vizsgálata
■ mérőeszközök kezelése
■ penetrációs vizsgálatok végzése
■ próbanyomások ellenőrzése, hibák kiszűrése
■ roncsolásos és roncsolásmentes vizsgálatok megrendelése
■ segítségnyújtás idegenáru-ellenőrzésnél
■ beszállítók telephelyén történő acélszerkezeti egységek átvétele
■ beérkezett készacélszerkezeti egységek idegenáru-ellenőrzése
■ megrendelőknek történő átadási feladatok végzése telephelyen belül és alvállalkozók telephelyén
vizsgálati, ellenőrzési dokumentációk, jegyzőkönyvek készítése
■ nem megfelelőségek gyűjtése és továbbítása
■ statisztikák készítése
■ szintezési és előrajzolása feladatok végzése

Elvárások:
műszaki/gépgyártás területén szerzett középiskolai vagy technikumi végzettség
■ minőségellenőrzési területen legalább 3 év tapasztalat (csak fémmegmunkálásban)
■ kézi mérőeszközök használatában jártasság
■ műszakrajz-olvasási készség
■ kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
■ terhelhetőség, önálló, precíz munkavégzés
■ B kategóriás vezetői engedély
■ utazási hajlandóság
■ felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny:
roncsolásmentes anyagvizsgálói képzettség (legalább PT2 és VT2)
■ nyomástartó edény gyártásában és vizsgálatában jártasság
nagyméretű, hegesztett acélszerkezetek és nyomástartó edények ellenőrzésében szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:
■ Versenyképes juttatási csomag
■ Stabil háttér, multinacionális környezet
■ Komplex, kihívást jelentő feladatok
Komoly szakmai fejlődés

szakmai önéletrajzot mellékelve az alábbi e-mail címen.

6060 Tiszakécske
Dózsa telep 69.
Tel.: +36 76 542 100
Fax: +36 76 542 199
www.andritz.hu