www.cvonline.hu

Gyártásközi ellenőr (Cegléd)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.12.16.
Hirdetés azonosító: 1238034

Alumíniumból készült öntvények gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Gyártásközi ellenőr

Feladatok:

  • Minőségellenőri feladatok ellátása a gyártási folyamatok alatt
  • A kiöntött forma gyártási minőségének ellenőrzése
  • A feltárt hibák dokumentálása, visszajelzése a gyártási munkatársak részére
  • A rábízott feladatok felelősségteljes ellátása, a műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása
  • A munkatársak támogatása, munkájuk segítése

Elvárások:

  • Min. középszintű iskolai végzettség
  • Precíz, megbízható, minőségközpontú munkavégzés
  • Fizikai állóképesség, terhelhetőség
  • Monotonitás tűrése

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Öntödei tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Cegléd

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon +36/30-833-9046!