www.cvonline.hu

Gyártásközi anyagellenőr

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1097710

LÉPJEN BE MÉG 2016-BAN ÉS RÉSZESÜLJÖN A MEGEMELT ÉV VÉGI EXTRA JUTTATÁSOKBAN! Autóalkatrészeket gyártó partnercégünk számára keresünk munkavállalókat. Folyamatosan bővülő partnercégünk számára keresünk munkavállalókat gyártásközi anyagellenőr pozícióba.
Feladatok:

  • Gyártásközi mérések elvégzése és dokumentálása, hibás, selejtes termékek rögzítése SAP-ban. A gépbeállítók által beálított berendezések paramétereinek mérése, a gyártási folyamatok felügyeletével, biztosításával kapcsolatos egyéb vizsgálatok, elemzések, adatgyüjtések elvégzése, a gyártósoron dolgozók ellenőrzése a technológiai előírások betartása tekintetében.

Elvárások:
  • Műszaki, elektronikai végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Problémamegoldó képesség
  • Sikeres tesztírás, interjú
  • Orvosi alkalmasság

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Cafeteria + bónuszok

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér