www.cvonline.hu

Gyártásirányítói és kereskedelmi menedzser

  • A hirdetés 376 napja lejárt

Fémiparban működő, emeléstechnikai eszközök gyártásával, értékesítésével foglalkozó miskolci középvállalkozás keres ambíciózus, műszaki végzettségű munkatársat

gyártásirányítói és kereskedelmi menedzser

munkakörbe.

Feladata: Minőségvizsgáló Laboratórium vezetése

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • emeléstechnikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • távolsági bérlet támogatás
  • alapfizetésen felüli teljesítmény arányos bónusz

Részletes szakmai önéletrajzzal a megadott e-mail címen várjuk jelentkezésüket.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő