www.cvonline.hu

Gyártásirányítási és értékesítési munkakör

  • A hirdetés 662 napja lejárt

Miskolci, fémipari gyártó cég keres ambiciózus, munkatársat

gyártásirányítási és értékesítési

munkakörbe.

Elvárás:

  • műszaki – legalább technikusi -  végzettség

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • távolsági bérlet támogatás
  • alapfizetésen felüli teljesítmény arányos bónusz

Szakmai önéletrajzot a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
BIZTONSÁGI ÉS COMPLIANCE VEZETŐ HELYETTES (HF 12-7940)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi autóipa...
Borsod-Abaúj-Zemplén

FMU vezető

Work Force Kft.

Több éves tapasztalattal rendelkezik multinacio...
Magyarország

HR Szolgáltatási Vezető

Sikeres magyar tulajdonú vállalkozásunkhoz kere...