www.cvonline.hu

Gyártásindító mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 853971

Megbízónk a világ egyik vezető autóipari gyártó vállalata. Észak- Kelet Magyarországi telephelyükre keresünk kollégát.

Feladatok:
  • A vevői projektmérföldkövek betartásának biztosítása;
  • A rizikófaktorok meghatározása, szükség esetén bővítése a gyártás indítása előtt;
  • A beruházási költségvetések megtervezése és nyomon követése, az összes jövőbeni gyártásindításra vonatkozólag;
  • Az információáramlás biztosítása az osztályok között a folyamatok ideális kialakításához;
  • A folyamatos fejlesztési és a best practice folyamatok biztosítása a gyártáson belül; A szériagyártások technikai támogatása.
Elvárások:
  • Gépészmérnök (vagy más, műszaki területen szerzett) végzettség;
  • Szakmai tapasztalat, gyártás-, folyamat-, vagy minőségtervezés területén nemzetközi cégnél;
  • Termékfejlesztői folyamatokban való jártasság;
  • Nagyon jó projekttervezői készség;
  • Kiváló szakmai tudás gyártástervezés (lehetőleg autóipar) területén;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előny;
  • FMEA szoftver ismeret (pl. APIS);
  • Analitikus gondolkodásmód, gyakorlatiasság, hatékony munkavégzés, asszertivitás.
Amit kínálunk:
  • Amit a Megbízónk kínál:
  • Lendületes, magas technológiai szintű gyártókörnyezetben, egymást támogató légkörben történő munkavégzés. Folyamatos képzések, szakmai kihívásokkal teli feladatkör, valamint a külföldi utazási lehetőség.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
A magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc