www.cvonline.hu

GYÁRTÁSI SPECIALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.03.25.
Hirdetés azonosító: 1088975

Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Vevői specifikációk vizsgálata, rizikó felmérése
  • Nem ismert vevői szabványok beszerzése és vizsgálata
  • Új folyamatok feltérképezése, több alternatíva elkészítése
  • Mintagyártások leszervezése alvállalkozóknál, kapcsolattartás alvállalkozókkal
  • Gyártási koncepció kidolgozása, felelősségvállalással
  • Megvalósíthatósági tanulmány készítése, fő árbefolyásoló tényezők felmérése

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (tervező vagy termelő vállalatnál)
  • Tapasztalat alábbi területek valamelyikén: alumínium hegesztés, tisztítási technológiák, nagy komplexitású összeszerelések
  • Magas fokú rajzolvasási készség
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás, angol nyelv ismerete előny
  • Projektszemlélet
  • Önálló munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítményalapú prémium
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSI SPECIALISTA, Fejér megye