www.cvonline.hu

Gyártási részlegvezető

  • A hirdetés 1020 napja lejárt

Piacvezető nemzetközi partnercégünkhöz keresünk szakembert a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • A napi folyamatok szervezése és felügyelete technikai/műszaki szempontból
  • Kommunikáció a partner és beszállító között
  • Segítségnyújtás a hibaelhárításban a partnernek és a beszállítónak
  • Megtakarítási mérések bemutatása
  • Megismeri, majd felel a műszaki folyamatokért és kapcsolatot tart a beszállítóval
  • Szoros együttműködés a festőüzemi dolgozókkal és a beszállítókkal
  • A termelési folyamat biztosítása
  • A projektek követése, azok végrehajtásának felügyelete.
  • A fellépő problémák megoldásának felügyelete, folyamatok fejlesztése
  • Az EHS, a minőségbiztosítás és az anyavállalat szabályainak való megfelelés biztosítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás
  • 5 éves vezetői tapasztalat
  • MS office használat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatjátékos attitűd

Előny a pozíció betöltéséhez:

  • Festőüzemi tapasztalat, automata üzemi tapasztalat
  • Autóipari és szolgáltató ipari tapasztalat
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Önéletrajz elküldésével lehet az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol