www.cvonline.hu

GYÁRTÁSI PROGRAM MENEDZSER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1074876

Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat az autóipari üzletágban. Világszerte elsők között van az autóülés gyártásában. 150.000 munkavállalóval és több mint 150 országban vannak jelen a világon. Globális erőforrásaikkal képesek évente több mint 30 millió autó legyártásához hozzájárulni. Fejér megyei dinamikusan növekvő gyáregységükbe keresünk vezetői tapasztalatot szerzett munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Nemzetközi fejlesztőcsapat irányítása
  • Az összes érintett szervezeti egység munkájának koordinálása, ütemezése valamennyi régióban és a helyi gyártóüzemet illetően
  • Elősegíti a fémipari alaptermékek gyártásának nyereséges növelését, csökkenti a kockázatokat
  • Felügyeli az összes termék gyártási programját és a fő üzleti folyamatokat
  • Termékstratégia menedzselése, globális egyeztetés biztosítása
  • Felel a termék beruházási tervekért
  • Riportolás, ajánlások készítése, tájékoztatás a regionális vezetés számára

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki vagy hasonló végzettség)
  • Legalább 4-6 éves program menedzseri és fémmegmunkálásban szerzett autóipari tapasztalat
  • Tapasztalat autóülések nagy volumenű gyártásában
  • Termelés-programozási és -beindítási tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Rendszerben való gondolkodás, rugalmasság
  • Jó felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes menedzserfizetés + béren kívüli juttatások + céges autó
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSI PROGRAM MENEDZSER, Fejér megye