www.cvonline.hu

GYÁRTÁSI MŰSZAKVEZETŐ / ~ 50 fős CSOPORT / Csongrád megye

Régió:

Csongrád

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 778404
lejárt

  Ügyfelünk egy multinacionális vállalatcsoport része, több száz fős csúcstechnológiát alkalmazó gyárukba további bővülésük miatt keresünk most kiváló karrierlehetőségekkel, nagyobb csoport vezetésében jártas, angolul jól beszélő szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A munkatársak számára célkitűzések, fejlesztési tervek készítése, a megvalósulás folyamatos ellenőrzése
  • A munkatársak és alvállalkozók képzése, ellenőrzése a gyári szabványok, eljárások betartásával kapcsolatban
  • Koordináció a többi szervezeti egység bevonásával, a napi gyártási problémák közös megoldása
  • A jóváhagyott termelési terv teljesítése a legmagasabb hatásfokkal és a legalacsonyabb költségekkel
  • A funkcionális területek működésének javítása, részvétel a további innovációs projektekben
  • Műszakok vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete, szóban és írásban egyaránt
  • Néhány éves gyártási területen vezetőként szerzett szakmai tapasztalat, és eredmények
  • Rugalmas, felelősségteljes munkavégzés
  • Műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • SAP ismeretek
  • Lean ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő bérezés, cafeteria hozzájárulás, bónusz rendszer, és egyéb munkavállalói támogatások várnak az új szakemberre!

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műszakvezető/Termelés irányító
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai magyar és angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió
Csongrád