www.cvonline.hu

Gyártási munkatárs - Betanított munka

  • Company_icon Öko Water Management Kft.
  • Location_icon Hajdúsámson, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Az Öko Water Management Kft. kompozit anyagokból készített termékek gyártásával foglalkozik. Cégünket átlagon felüli növekedés jellemzi mind termelés, mind pedig technológiát tekintve, ezért szeretnénk csapatunkat új kollégákkal erősíteni az alábbi pozícióban:

Gyártási munkatárs – Betanított munka

Feladatok:

  • Alkatrészek méretre vágása és összeszerelése
  • Formaszerszám felületi tisztítása
  • Egyes munkafolyamatok végzéséhez szükséges gépek kezelése

Amit nyújtani tudunk:

  • Munkafolyamatok betanítása
  • Fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő környezetben
  • Egyműszakos foglalkoztatás
  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Piacképes jövedelem, munkába járás támogatása
  • Kulturált munkakörnyezet

Elvárások:

  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Minőségorientált gondolkodásmód
  • Megbízhatóság
  • Jó kézügyesség

Munkavégzés helye: Hajdúsámson

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát - elérhetőségeinek megjelölésével - a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Hajdúsámson
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű