www.cvonline.hu

Gyártási minőségügyi mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.01.19.
Hirdetés azonosító: 592877

Pozíció leírása / Job description

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, megvalósításban való aktív részvétel.
- Hibaanalízis és hibaok meghatározása.
- Verzióváltások irányítása.
- Gyártó berendezések minőségi dokumentumainak aktualizálása a gyártó előírásai, belső utasítások és vonatkozó szabványelőírások alapján.
- Naprakész információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentációk naprakészségének biztosítása.
- A minőségügyi előírások gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel. (Control Plan, FMEA, 8D).
- Technológiai előírások betartatása.
- Beszállítói hiba esetén jegyzőkönyvek megírása és továbbítása.
- Minőségügyi statisztikák készítése és kiértékelése

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Nyelvtudás: Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német előny
- Legalább 2 év SMT gyártási és minőségügyi területen szerzett tapasztalat
- PC ismeret: MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
- Egyéb ismeretek: minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete, projektmenedzsment, méréstechnikai ismeretek, karbantartási rendszerek ismerete.

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Hosszú távra szóló munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a