www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 758962
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy gáz- és olajiparban nemzetközileg tevékenykedő vállalat.
Nagykanizsai telephelyükre keresünk

GYÁRTÁSI KONTROLLER

munkatársat sorozatgyártáshoz, egyedi gyártáshoz a készülékgyártás és berendezésgyártás területén.

Feladatok:

-    Refa munka - és időtanulmányok
-    osztott idő rögzítése
-    tervszámok fejlődése és ellenőrzése
-    folyamatelemzés és optimalizálás
-    intézkedések meghatározása és követése
-    üzemgazdasági mutatószámok megállapítása és költségcsökkentési projektek vezetése
-    rendszeres beszámoló

Elvárások:

-    befejezett tanulmányok mérnök-közgazdászként vagy gépészmérnökként
-    Refa-Lean manager végzettség
-    többéves szakmai tapasztalat gyártásspecifikus kontrolling területén, gyártóüzemben
-    jó német és/vagy angol nyelvtudás
-    nagyon jó MS Office és számítógépes (ProAlpha) ismeretek

Amit nyújtunk:

-    biztos munkahely egy nemzetközi viszonylatban tevékenykedő cégnél
-    bérezés képzettség és eddigi tapasztalatok, felkészültség alapján megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

-    Nagykanizsa

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk pályázatát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Nagykanizsa