Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

GYÁRTÁSI FOLYAMATOKAT TÁMOGATÓ VEZETŐ

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Legalább 1-2 év vezetői és 3-5 év gyártási tapasztalat
• Jó kommunikációs készség, rugalmas attitűd
• Magabiztos fellépés, önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Műszakos munkarend vállalása
• Autóiparban szerzett tapasztalat előny

Feladatok:

• Termelési folyamatok állandó monitorozása, a beosztottak irányítása
• Analizálás és optimalizálás különböző indikátorok által (pl.: belső selejtek követése, termelési tervek felügyelete, OEE veszteségek csökkentése)
• Riportok, szükség esetén akciótervek készítése
• Termelést kiszolgáló részlegek irányítása, beavatkozások, javító intézkedések koordinálása
• Biztonságos munkavégzés körülményeinek biztosítása

Amit kínálunk:

•Versenyképes fizetés
• Képzéseken, tréningeken való részvétel
• Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Dunavarsány
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő