www.cvonline.hu

GYÁRTÁSI FOLYAMATOKAT TÁMOGATÓ VEZETŐ

  • A hirdetés 1174 napja lejárt

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Legalább 1-2 év vezetői és 3-5 év gyártási tapasztalat
• Jó kommunikációs készség, rugalmas attitűd
• Magabiztos fellépés, önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Műszakos munkarend vállalása
• Autóiparban szerzett tapasztalat előny

Feladatok:

• Termelési folyamatok állandó monitorozása, a beosztottak irányítása
• Analizálás és optimalizálás különböző indikátorok által (pl.: belső selejtek követése, termelési tervek felügyelete, OEE veszteségek csökkentése)
• Riportok, szükség esetén akciótervek készítése
• Termelést kiszolgáló részlegek irányítása, beavatkozások, javító intézkedések koordinálása
• Biztonságos munkavégzés körülményeinek biztosítása

Amit kínálunk:

•Versenyképes fizetés
• Képzéseken, tréningeken való részvétel
• Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)
Helyek Dunavarsány
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő