GYÁRTÁSI FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Problémamegoldó módszerek bevezetése)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1011867

Megbízónk Vác-Balassagyarmat térségében működő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Strukturált problémamegoldó rendszerek bevezetése, oktatása és üzemeltetése
  • Gyári RT5 rendszer kidolgozása
  • Termék és gyár tisztaságot fejlesztő projektek indítása
  • FTQ javító projektek indítása és követése
  • Selejtköltség csökkentő projektek indítása és követése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (műszaki) végzettség
  • Több év, gyártásban szerzett tapasztalat, autóipari előny
  • Angol nyelv tárgyalási szintű használata
  • MS Office, Minitab rutinos használata
  • Problémamegoldó készség, rendszerszemlélet, felelősségvállalás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárás költségszintű támogatása
  • Cafeteria
  • Munkavállaló-barát környezet
  • Fejlődés elősegítése és támogatása

A munkavégzés helye

Vác-Balassagyarmat térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSI FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Problémamegoldó módszerek bevezetése), Vác-Balassagyarmat térsége