www.cvonline.hu

Gyártási csoportvezető

Többéves tapasztalattal rendelkezik a gyártás-termelés területén? Magabiztosan helyt áll emberek vezetésében? Magas műszaki színvonalú termékek gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollegájukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A csoport termelési terveinek teljesítése a dokumentáció és technológiai előírások betartása mellett.
  • Határidők betartása, a csoport kapacitásának kihasználása.
  • A feladatok végrehajtására legalkalmasabb munkamegosztás kialakítása, a részfeladatok összehangolása, a működés szabályozása.
  • A beosztottak munkájának értékelése.
  • Termelési zavarok elhárítása.
  • A minőségirányítási rendszer előírásainak csoportjában való érvényesítése.

Elvárás:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség.
  • Aktívan használt tárgyalási szintű német vagy angol nyelvismeret.
  • 8-10 éves gyártási szakmai tapasztalat.
  • 3-5 éves csoportvezetői gyakorlat.
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Hegesztési, szerkezetlakatosi végzettség.
  • Egyedi termékeket gyártó nemzetközi vállalatnál szerzett gyakorlat.
  • Technikusi vagy gyártómérnöki végzettség.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér, cafeteria, bejárástámogatás, pótlékok).
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.