www.cvonline.hu

Gyártási csoportvezető - INTS/9/46

  • A hirdetés 499 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyártási csoportvezető (INTS/9/46)

Feladatok

Gyártási folyamatok koordinálása:

  • Gépek, berendezések szerszámok folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, javításuk koordinálása, együttműködve a karbantartó részleggel
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok, alkatrészek megrendelése, annak nyomon követése a határidők betartásával, adott esetben reklamáció, különös tekintettel a szállítmányok beérkezésének szigorú követésére
  • Hatékony gyártási tervek készítése, különös tekintettel a gyártási kapacitásra, a megrendelések raktárkészlet, beszerzések állapotára

Munkavállalók koordinálása

  • A munkavállalók időbeosztásának tervezése (szabadságtervezés stb.)
  • A rendelkezésre álló kapacitások függvényében a munkavállalók feladatainak kiosztása, a feladatok elvégzésének felügyelete, szükség esetén segítség az elvégzendő feladatban
  • A munkavállalók képzettségére és tapasztalatának megfelelő feladatok kiosztása, felelősségi körök kialakítása
  • A gyártásra vonatkozó munkatársi fejlesztő javaslatok támogatása
  • A munka- és tűzvédelmi szabályok betartatása

Gyártáshoz kapcsolódó egyéb feladatok, felelősségi körök

  • Próba vagy rendkívüli megrendelések, mintagyártások egyeztetése, az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzésének tervezése, felügyelete
  • A megrendelésekhez kapcsolódó műszaki mellékletek ellenőrzése, hiányos tervezési dokumentumok megkérése a releváns részleg felől
  • Minden releváns dokumentáció (megrendelések számlái, diszpozíciós dokumentációk stb.) helyességének ellenőrzése
  • Gyártáshoz kapcsolódó hibák, eltérések folyamatos figyelése, javító intézkedések megtétele, selejtezések kezdeményezése

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Termelésben szerzett 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Csapatszellem
  • Folyamatszemlélet, felelősségvállalás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása

Előny

  • társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű