www.cvonline.hu

Gyártási Asszisztens

  • A hirdetés 617 napja lejárt

Nemzetközi szinkronstúdió felvételt hirdet gyártási asszisztens pozícióra.

Olyan fiatal, lelkes, dinamikus személyek jelentkezését várjuk, aki kreatív, képes önálló munkavégzésre és kiemelkedő koordinációs képességekkel rendelkezik. Írásbeli angol nyelvű kommunikáció elvárás, médiában eltöltött munkatapasztalat előny.

Munkakezdés: 2015. június 1.

Jelentkezéseket írásban, fényképes angol-magyar önéletrajzzal ellátva e-mailben kérjük az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2015. május 8.

Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...