www.cvonline.hu

Gyártásfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 106 napja lejárt

Világviszonylatban piacvezető hűtéstechnikai rendszerek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Technológiai dokumentációk kidolgozása, termeléssel kapcsolatos adatok karbantartása

  • A gyártás mindenkori műszaki követelményeinek megfelelő ajánlatok bekérése, értékelése

  • A gyártósorra vonatkozó technológiai dokumentációk elkészítése

  • Folyamatok fejlesztés tervezése és kivitelezése

  • LEAN eszközök alkalmazása a termelési folyamatokban, termelékenység-és hatékonyság növelés

  • Belsőgyártás tervezése, fejlesztése, a gyártási technológia felügyelete

  • Az irodai és a gyártási területek ACE tevékenységének támogatása, célkitűzéseinek elérése

  • Projekt szemlélet, határidők betartása

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség műszaki szakirányon

  • Minimum 2 év releváns munkatapasztalat

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • LEAN tapasztalat

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Előnyök:

  • Hűtéstechnikai tapasztalat

  • Német nyelv ismerete

  • AutoCAd, Solid Edge programok ismerete

  • SAP ismeret

  • LEAN transzformációban való részvétel

  • SIX SIGMA ismserete

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil munkahely

  • Versenyképes fizetés

  • Szakmai kihívások

  • Nemzetközi csapatmunkában való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.