www.cvonline.hu

Gyártásfejlesztő mérnök (HF 11-7913)

  • Frissítve 20 napja

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Gyártásfejlesztő mérnök

(HF 11-7913)

pozícióba.

Feladatok

  • Gyártási folyamatok tervezése és értékelése,
  • Gyártó berendezések és a gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése,
  • Gyártási folyamatok optimalizálása,
  • Gyártás zökkenőmentességének biztosítása, gyártási folyamatok fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Aktív német nyelvtudás, szóban és írásban,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • AutoCAD ismerete.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Győr- Moson- Sopron megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a
„HF 11-7913”-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Győr-Moson-Sopron megye
Kategória Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr-Moson-Sopron